Hikayemiz

Yazılı tarihi 1960’lı yıllara dayanan Yağcıoğlu Pastaneleri’nin gerçek hikayesi, 1900’lü yılların Karadeniz Yaylaları’ndan izler taşıyor.

Rize’nin Çamlıhemşin İlçesi’ne bağlı Çatköy’de başlayan bu hikayenin en önemli duraklarından biri olan Rusya, atalarımızın fırıncılık ve pastacılık alanında ustalıklarını geliştirmesinde büyük önem taşıyor.

Bizler, bilgi, deneyim ve becerilerini kendi topraklarına taşıyan, lezzeti kendi üslubuyla harmanlayarak berekete dönüştüren bir ailenin torunlarıyız.

Bugün, mesleğimizin inceliklerini kulağımıza fısıldayan büyüklerimizden aldığımız cesaret ve azimle, fırıncılık ve pastacılık mesleğine gönül veren 3. kuşak olarak üretmeye devam ediyoruz.

Yeniliğe açık bakış açımız ve yarım asırlık “en iyi üretim” hedefimiz, başarımızı geniş bir ürün yelpazesinde artırarak sürdürmemizdeki yegane sebeptir.

EN İYİ ÜRETİM

YARIM ASIRLIK DENEYİMİNİ, YENİLİKÇİ VE GELİŞİME AÇIK BAKIŞ AÇISIYLA BİRLEŞTİREN YAĞCIOĞLU PASTANELERİ, GIDA SEKTÖRÜNDEKİ LEZZET DOLU YOLCULUĞUNU “EN İYİ ÜRETİM” HEDEFİYLE SÜRDÜRMEKTEDİR.